Hnutí Otevřená radnice představuje své kandidáty do obecních voleb 2014 – Ing. Irena Bambuchová

Kandidáti Komentáře nejsou

Lídr kandidátky Ing. I.Bambuchová v médiích :

Dříve učila studenty, nyní se kvůli Technickým službám učí za volantem


Irena Bambuchová
pracuje jako zástupkyně ředitele v Technických službách Nového Jičína, kde je vedoucí ekonomického odboru. Domů si ale práci nenosí. Naopak. Když opustí kancelář, snaží se neustále udržovat se v dobré kondici.

Irena Bambuchová se v současnosti připravuje na závěrečné zkoušky z autoškoly. Z ježdění po Novém Jičíně je nadšená.

„Dříve jsem pravidelně chodila na aerobic. V současné době jsem si oblíbila bosu, což je aerobní cvičení s balanční podložkou. Věnuju se také piloxingu, který v sobě spojuje pilates, tanec a box,“ přibližuje rodačka z Valašska.

„Tyto sporty mě dokážou nabít novou energií. Je to nejlepší recept na chmury a špatnou náladu,“ pokračuje.

Co chce hnutí Otevřená radnice: Chce podpořit průmyslovou zónu v Novém Jičíně, zakázat provozování všech hracích automatů ve městě. Je pro zavedení MHD zdarma pro všechny, nechce její privatizaci. Podpoří vybudování moderního aquaparku i záchytného nebo centrálního parkoviště.

Mezi další koníčky absolventky Vysoké školy ekonomické v Praze patří také angličtina, kterou však v poslední době kvůli pracovnímu vytížení hodně zanedbává.

„Hodila se mi především při mezinárodních projektech zaměřených například na spolupráci studentských firem z Česka, Německa nebo Norska,“ popisuje Bambuchová.

V současné době mohou lidé bývalou učitelku vídat pravidelně za volantem, i když ještě nemá řidičský průkaz. Dělá totiž autoškolu. Brzy absolvuje závěrečné zkoušky.

„Dříve mě k tomu nic nenutilo, ale v Technických službách musí být téměř každý motorizovaný. Ze zkušebních jízd hlavně po Novém Jičíně jsem nadšená, i když můj instruktor to zatím vidí jinak,“ směje se Bambuchová.

„Řidiči MHD, kterou provozujeme, zatím nevěřícně kroutí hlavou, když mě vidí za volantem,“ upřesňuje.

Dříve současná zástupkyně ředitele Technických služeb učila ekonomiku na Obchodní akademii v Šenově u Nového Jičína i na Vysoké škole podnikání v Novém Jičíně. Na toto období vzpomíná hodně ráda.

„V roce 2012 mě žáci nominovali do celostátní soutěže Zlatý Ámos. Probojovala jsem se do semifinále mezi patnáct pedagogů z celé republiky. V regionálním kole záleželo především na mých žácích, jak si připravili originální obhajobu své učitelky. V semifinále v Praze jsem již soutěžila sama, ale s pomůckami, které pro mě museli připravit,“ vzpomíná Bambuchová.

Pro 5 plus 2

Back to Top